Apostasy - English summary Apostasie - Zusammenfassung in Deutsch Apostasía - resumen en español

Apostazja.info na Facebook'u

Po co ta strona?

Celem tej witryny jest INFORMOWANIE o procedurze i skutkach dokonania formalnego wystąpienia ze wspólnoty wiernych Kościoła rzymskokatolickiego. Zapewne wiele z osób, które trafiły na tę stronę znalazło się w takiej oto sytuacji: zostały jako dzieci ochrzczone i wcielone do...

Zobacz całość

Polecamy

Cytaty z sieci

www.katolik.pl (13)

user [Patrycja]: Dlaczego chcesz się "wypisać" ? Nie rób tego, proszę... W Polsce nie słyszałam o praktyce "wypisywania się", po prostu ktoś przestaje chodzić do Kościoła i zaczyna żyć "po swojemu", nie licząc się z Przykazaniami. A potem nieuchronnie cierpi, nieraz bardzo cierpi, a z nim cierpnią także inni ludzie, bo konsekwencje tego zawsze przekraczają los jednego człowieka (...) Jest to dla mnie niewyobrażalnie straszne, bo jest to jakby zaparcie się Jezusa... "Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie." (...) Pismo Święte mówi "Nie opuszczajmy naszych wspólnych zebrań" (Hbr 10:25)

Sklep Apostatyczny

Sklep Apostatyczny oferuje tematyczne koszulki, kubki i inne gadżety.

Sklep Apostatyczny
Wiecej informacji tutaj

Ceny zbyt wysokie?
Niestety, ustala je firma wykonawca. Odwiedź dział Pliki do pobrania, za darmo ściągnij grafiki i zrób sobie koszulkę samodzielnie!

×

Błąd

Dodatek CAPTCHA nie został skonfigurowany lub nie istnieje. Skontaktuj się z administratorem.

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.