Apostazja.info na Facebook'u

Listopad miesiącem zadumy... nad Apostazją
 
Link do wydarzenia na Facebook'u
 
# Nie czujesz się katolikiem? Wystąp z Kościoła w listopadzie!
# Nie chcesz zawyżać statystyk katolickich? Wystąp z Kościoła w listopadzie!
# Chcesz pokazać Episkopatowi, że nie jesteś ich owieczką i nie powinien się wypowiadać w Twoim imieniu? Wystąp z Kościoła w listopadzie!
# Chcesz udowodnić, że się kleru nie boisz? Wystąp z Kościoła w listopadzie!
# Chcesz aby Kościół usunął dane osobowe jakie ma na Twój temat? Wystąp z Kościoła w listopadzie!
 
Już dziś zacznij procedurę: zdobądź akt chrztu i umów się na wizytę u proboszcza PARAFII ZAMIESZKANIA!
https://www.apostazja.info/.../proc.../procedura-wystapienia
 
Jeśli nie będziesz się ociągać masz szansę załatwić wszystkie formalności jeszcze tej jesieni. Akt wystąpienia z kościoła z piękną, ornamentową pieczęcią parafialną - cóż za piękny i oryginalny prezent pod choinkę ?
Zastanawiasz się jakie będą skutki wystąpienia? 
Pobierz i rozdawaj na protestach Ulotkę Apostatyczną: 
===============
Fala gniewu na Kościół jaka przelewa się obecnie przez Polskę nie miała precedensu. Wszystko wskazywało na to, że nieunikniony proces laicyzacji w naszym kraju będzie przebiegał powoli, przez dziesięciolecia. Majstrowanie przy przepisach antyaborcyjnych w obecnych trudnych czasach sprawiło jednak, że wiele osób powiedziało dość! Ludzie Ci wyszli na ulice aby wyrazić swój gniew na PiS i na Kościół. Jak pisał Jędrzej Słodkowski w Wyborczej "Bohaterkami internetu stają się dziewczyny ze Szczecinka, które witają bufonowatego księdza okrzykami: "Tu jest Polska, nie Watykan!". Takie rzeczy w Polsce?? W kraju gdzie oczekiwanym jest, że przed księdzem dobrodziejem stoi się uniżenie z pochyloną głową z czapką w ręce? Ten masowy brak respektu wobec kleru jest widomym znakiem, że coś się w Polsce zmieniło!
Jeśli tak, to nie zatrzymujmy się w pół kroku! Pociągnijmy temat dalej i zróbmy masową akcję wypisywania się z Kościoła!
 
Jarosław Kaczyński powiedział dzisiaj: "Z całą pewnością ten depozyt moralny, który jest dzierżony przez Kościół, to jedyny system moralny, który jest w Polsce powszechnie znany. Jego odrzucenie to nihilizm".
Pokażmy temu politycznemu maherowi, że z takimi poglądami powinien się cofnąć przynajmniej 150 lat wstecz. W roku 2020, w dobie internetu i wolności obywatelskich mamy pełen wachlarz "systemów moralnych", a ten katolicki, w wersji polsko-narodowo-klerykalnej jest akurat jednym z gorszych w ofercie... Wystąpmy z Kościoła w listopadzie!